پرینت
منابع دسترسی آزاد داخلی

دسترسی آزاد عبارت از فراهم آوردن امکان دسترسی همگانی و نامحدود از طریق اینترنت به تحقیق و پژوهش دانشمندان است. در واقع با این دسترسی امکان خواندن، دانلود، کپی، توزیع، چاپ، جستجو یا لینک به متن کامل مقاله امکان پذیر می گردد. تنها محدودیت در توزیع، و تنها نقش کپی رایت در این حوزه این است که باید به نویسندگان به درستی اذعان و استناد کرد.

 

 

 

توضیحات

منبع دسترسی باز

مجله علوم و مهندسی بهداشت به زبان انگلیسی مربوط به انجمن ایرانی بهداشت محیطی توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران منتشر می گردد. حوزه های موضوعی مجله شامل آلودگی و تصفیه آب، تصفیه پساب و استفاده مجدد، کنترل هوا، تقویت خاک، کنترل نویز و اشعه، فناوری زیستی محیطی و نانوفناوری و ایمنی و سلامت غذا می باشد.

فصلنامه شیمی فیزیک و الکتروشیمی به زبان انگلیسی وابسته به دانشگاه آزاد واحد مرودشت می باشد. در این نشریه نتایج تحقیقات و دستاوردهای علمی در زمینه ترمودینامیک، شیمی کوانتمی، طیف سنجی مولکولی، الکتروشیمی و  سنتیک شیمیایی انتشار می یابد. فصلنامه  علمی-پژوهشی «مواد نوین» به زبان فارسی و ابسته به دانشگاه آزاد واحد مرودشت می باشد. محیطی و نانوفناوری و ایمنی و سلامت غذا می باشد.

فصلنامه  علمی-پژوهشی «مواد نوین» به زبان فارسی وابسته به دانشگاه آزاد واحد مرودشت می باشد. این فصلنامه با هدف نشر نظریه ها، نتایج پژوهش ها و دستاوردهای علمی – پژوهشی در زمینه های استخراج فلزات، انجماد، بیو مواد، پوشش و آبیاری الکتریکی، جوشکاری، خوردگی و حفاظت از مواد، ریخته گری، سرامیک، شبیه سازی فرآیند، شکل دادن فلزات، طراحی قالب، عملیات حرارتی، کامپوزیت، متالورژی پودر، متالورژی فیزیکی، مواد جدید، مواد مغناطیس، مهندسی سطح، نانو مواد و سایر موضوعات مرتبط شروع به فعالیت نموده است.

کتاب های صوتی: از این سایت می توانید کتاب های صوتی فارسی و انگلیسی را دانلود نمایید.

 

کتابناک: از این سایت می توانید کتابهای الکترونیکی را به رایگان دانلود نمایید.

 

پارس بوک: از این سایت می توانید کتابهای الکترونیکی پارسی را به رایگان دانلود نمایید.

 

کتابخانه دیجیتال نور: کتابهای دیجیتالی علوم اسلامی را از این سایت می توانید دانلود نمایید.

 

معرفی و د انلود کتاب های الکترونیکی

 

فیدیبو: دانلود کتاب الکترونیک قانونی فارسی. برنامه کتابخوان آن قابلیت نصب روی گوشی های هوشمند را دارد.

 

تمام حقوق این اثر برای شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق و نرم افزار کتابخانه 2.0 ثنا محفوظ می باشد.